سئوالات متداول

من پرسشنامه ام را طراحی کردم، چگونه می توانم آن را برای سایرین ارسال کنم؟

از منوی بالا قسمت مدیریت فرم را بزنید، سپس روی فرم مورد نظر کلیک کنید تا منوی زیر آن باز شود، قسمت "لینک و کدهای فرم" را انتخاب کنید، لینک فرم را کپی کرده و برای پاسخ دهندگان بفرستید (یا اگر سایت دارید آن را در سایت کدهای ارائه شده را در سایت خود قرار دهید)

برا ی راهنمایی بیشتر می توانید از راهنمای تصویری ارسال فرم استفاده کنید.

آیا امکان ارسال پرسشنامه در شبکه های اجتماعی وجود دارد؟

بله؛ کافیست لینک فرم خود را در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتس آپ، اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و ... قرار دهید. پاسخ دهنده با ورود به لینک به راحتی می تواند به فرم شما جواب دهد و پاسخ های خود را ارسال کند.

از چه طریقی به قسمت لینک و کدهای فرم دسترسی داشته باشم؟

کافیست روی قسمت مدیریت فرم ها کلیک کنید سپس پرسشنامه مربوطه را انتخاب کنید و قسمت “لینک و کدهای فرم” را کلیک کنید. تمامی مراحل در عکس نشان داده شده است.

چگونه فرم را برای دیگران ارسال کنم؟

شما می توانید به راحتی می توانید لینک فرم را دریافت کنید.
برای اینکار از منوی بالا مدیریت فرم ها را انتخاب کنید > سپس روی پرسشنامه مربوطه کلیک کنید تا منوی زیر آن باز شود >لینک و کدهای فرم را انتخاب کنید . روی قسمت مشخص شده در عکس کلیک کرده و لینک انتخاب شده را کپی کنید.سپس می توانید این لینک را از طریق ایمیل، تلگرام، واتس اپ، فیسبوک و … برای پاسخ دهندگان بفرستید. پاسخ دهندگان با کلیک روی این لینک، فرم شما را مشاهده خواهند کرد و می توانند به آن پاسخ دهند.

کد فرم چیست؟

این قابلیت برای صاحبین وبسایت و وبلاگ می باشد.
می توانید لینک پاپ آپ، کد جاوااسکریپت و کد Iframe راکپی کرده و درسایت یا وبلاگ خود قرار دهید. با این کار فرم در سایت یا وبلاگ خودتان باز می شود.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

درصورتی که پاسخ سئوال خود را پیدا نکردید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. همچنین با ارسال سئوال خود به ما کمک میکنید تا این صفحه را کامل‌تر کنیم.