حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی بدین معنی است که ما چه اطلاعات و داده هایی از شما دریافت می کنیم و چگونه آن ها را مدیریت می کنیم. این سیاست می تواند در طول زمان تغییر کند، بنابراین پیشنهاد می شود که محتوای این صفحه را دوره ای مطالعه کنید.

مالکیت محتوا
1. اطلاعاتی که پاسخ‌دهندگان به مطالعه و نظرسنجی شما می‌دهند، در مالکیت شماست و ما آن را در اختیار هیچ طرف سومی قرار نخواهیم داد به عبارتی ما پرسشنامه‌های شما را به هیچ شخصی نخواهیم فروخت و از پاسخ‌هایی که در پرسشنامه خود جمع‌آوری می‌کنید در کاربردهایی که به شما و خدماتمان مرتبط نمی‌شود استفاده نخواهیم کرد، مگر در شرایطی محدود (به عنوان مثال زمانی که دستوری قانونی به ما داده شود).
2. در صورتیکه حکم مراجع قانونی و قضایی برای دسترسی به اطلاعات، ما را ملزم کند، ما از قانون پیروی خواهیم کرد. در این صورت، اگر منع قانونی وجود نداشته باشد، شما را در جریان این درخواست قرار خواهیم داد.
3. اول فرم ممکن است جهت تعهدات قانونی کشور و خود محتوای کاربران را بررسی کند(به طور مثال گزارش محتوای غیرقانونی یا بررسی تصادفی محتواها). اول فرم می تواند محتوایی را که غیرقانونی است یا این قوانین را زیر پا می‌گذارد، حذف کرده، از دسترس خارج کرده یا از نمایش آن خودداری نماید. 

جمع آوری اطلاعات
4. هنگامی که شما در سایت اول فرم ثبت نام می کنید و فرم طراحی می کنید، اطلاعات مربوط به ثبت نام و اطلاعات مربوط به فرم و پاسخ های آن در سایت جمع آوری می شود. این اطلاعات به شرح زیر است:
o اطلاعات ثبت نام: نام و نام خانوادگی،موبایل، ایمیل، رمز عبور، موبایل، مقطع و رشته تحصیلی
o اطلاعات پرسشنامه: تمامی اطلاعات فرم ها و پاسخ ها را در سرویس دهندگان خود ذخیره می کنیم.
o سایر اطلاعات: اطلاعات IP و اطلاعات دستگاه و آخرین زمان مراجعه به حساب کاربری

5. برای ارائه خدمات بهتر و رفع مشکلات احتمالی این امکان وجود دارد به اطلاعات شما دسترسی داشته باشیم تا خدمات بهتری ارائه دهیم.
6. ما از سرویس هایی برای اطلاعات آماری سایت استفاده می کنیم که این اطلاعات توسط آن ها نگهداری می شوند.
7. اگر شبکه های اجتماعی استفاده می کنید قوانین و سیاست های حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی بر نحوه استفاده شما حکمفرماست و ارتباطی با اول فرم ندارد.

اگر سوالی درمورد قوانین و مقررات و سیاست های حریم خصوصی دارید از طریق تماس با ما اقدام کنید.