جستجو
Generic filters
>

پرسشنامه سنجش رضایت از سالن سمینار هتل

پرسشنامه سنجش رضایت از سالن سمینار هتل دارای 10 سوال و قابل ویرایش می باشد. محتوای پرسشنامه شامل: ۱. کیفیت تجهیزات سالن از نظر امکانات (صوتی، تصویری، سیستم تهویه مطبوع و…) را چگونه ارزیابی می‌کنید ؟ ۲. کیفیت میز و ... متن کامل »

پرسشنامه ارزیابی برنامه های تفریحی هتل

اگر هتل‌دار باشید حتما واقف هستید که در دنیای مدرن چیزهایی بیشتر از کیفیت اقامت میهمانان نیز وجود دارد. برنامه‌های تفریحی هتل جذابیت آن را برای میهمانان بیش از پیش جلوه می‌دهد. پرسشنامه ارزیابی برنامه‌های تفریحی هتل از انواع فرم ... متن کامل »

پرسشنامه ارزیابی رستوران هتل

رستوران هتل از آن مکان‌هایی است که نه‌تنها برای میهمانان که برای مشتریان دیگر هم اهمیت فراوانی دارد. ارزیابی این مکان و بهبود کیفیت آن، تاثیربه‌سزایی در پررونق شدن هتل و تبلیغ غیرمستقیم آن دارد. میهمانان رستوران در زمان و ... متن کامل »

فرم رزرو اتاق در هتل

روزانه تعداد زیادی از مشتریان هتل به فرم رزرو اتاق در هتل یا فرم واچر هتل نیاز پیدا می‌کنند. جوابگویی به این مشتریان و تشخیص نیازهایشان زمان زیادی را  از پرسنل هتل می‌گیرد. رسیدگی به همه این درخواست‌ها در زمان ... متن کامل »

پرسشنامه ارزیابی عملکرد کارکنان هتل

ارزیابی صحیح و به موقع عملکرد کارکنان نرخ خروج آن‌ها از سازمان را کاهش می‌دهد، بهره‌وریشان را افزایش می‌دهد و نهایتا منجر به رضایت بیشتر کارکنان و کارفرماها خواهد شد. پرسش‌نامه ارزیابی عملکرد کارکنان هتل دارای 17 سوال می باشد. ... متن کامل »

پرسشنامه سنجش اقامت میهمانان در هتل

مدیران آگاه می‌دانند که میهمانان راضی از اقامت در هتل از هر جواهری ارزشمندتر هستند. چنین مشتریانی نه‌تنها وفادار به برند هستند؛ بلکه همواره مبلغ شما به دیگران خواهند بود. در نمونه فرم‌های نظرسنجی هتل با سنجش اقامت میهمانان در ... متن کامل »

پرسش‌نامه سهل‌انگاری

پرسش‌نامه سهل‌انگاری دارای 23 سوال می باشد. اين پرسشنامه بر اساس يک مقياس پنج درجه اي ليکرت از 1 تا 5 نمره گذاري مي شود. محتوای پرسشنامه 1-در انجام دادن کارها تعلل می‌ورزم 2-در تعهد به قول‌هایی که به دیگران ... متن کامل »

پرسش‌نامه آزمون کفایت اجتماعی

پرسش‌نامه آزمون کفایت اجتماعی دارای 47 سوال می باشد. اين پرسشنامه بر اساس يک مقياس هفت درجه اي ليکرت از 1 تا 7 نمره گذاري مي شود. محتوای پرسشنامه 1-اگر در امتحان شکست بخورند ناامید نمی‌شوم 2-نسبت‌به آینده خوش‌بین و ... متن کامل »

پرسش‌نامه تمایل جنسی هالبرت

پرسش‌نامه تمایل جنسی هالبرت دارای 25 سوال می باشد. اين پرسشنامه بر اساس يک مقياس پنج درجه اي ليکرت از 1 تا 5 نمره گذاري مي شود. محتوای پرسشنامه 1-حتی فکر کردن درباره رابطه جنسی با همسرم می‌تواند مرا تحریک ... متن کامل »

پرسش‌نامه باورهای دنیای عادلانه

پرسش‌نامه باورهای دنیای عادلانه دارای 4 بخش و 27سوال می باشد. اين پرسشنامه بر اساس يک مقياس پنج درجه اي ليکرت از 1 تا 5 نمره گذاري مي شود. محتوای پرسشنامه 1-وضعیتی که من در دنیا دارم کاملاً منصفانه است ... متن کامل »

رفتن به بالا

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید